03 października 2013

Warsaw Fashion Weekend

http://fashionweekend.pl/site_data/uploads/2013/08/WFW-pa%C5%BAdziernik-2013-foto-na-stron%C4%99-www4.jpg
Już jutro pierwszy dzień modnego weekendu - czyli Warsaw Fashion Weekend!
Czego możecie spodziewać się podczas jesiennej edycji tego wydarzenia? W programie m.in. pokazy mody, koncerty, SPA, a co najważniejsze możecie zrobić zakupy taniej nawet do 70%. W targach uczestniczyłam w zeszłorocznej edycji, dlatego i Was zachęcam do udziału w nich, bowiem Warsaw Fashion Weekend to idealne miejsce do czerpania przede wszystkim modowych ale i nie tylko modowych inspiracji ;) To miejsce, w którym oprócz możliwości upolowania produktów na co dzień niedostępnych w Polsce, możecie również sprawdzić aktualne trendy we fryzjerstwie czy makijażu. Ceny biletów: 50 zł (bilet na 1 wybrany dzień pokazy mody + zakupy); 70 zł (bilet 2-dniowy sobota i niedziela) oraz 250 zł (bilet VIP, w tym paczka z prezentami). Bilety do nabycia na eBilet.pl (kliknij w link). Warsaw Fashion Weekend odbędzie się w Hali EXPO XXI w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 12. 

Szczegóły programu, godziny otwarcia znajdziecie tutaj.

Poniżej przedstawiam Wam zdjęcia najnowszej kolekcji szwajcarskiego duetu Asandri - gościa specjalnego Warsaw Fashion Weekend.

http://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/1_04.jpghttp://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/5_06.jpghttp://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/10_08.jpghttp://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/2_04.jpghttp://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/9_04.jpghttp://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/4_06.jpghttp://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/8_04.jpghttp://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/10_06.jpghttp://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/17_04.jpghttp://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/19_02.jpghttp://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/6_04.jpghttp://www.asandri.com/uploads/tx_templavoila/4_04.jpg
źródło zdjęć: tutaj

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...