25 czerwca 2015

Czy kobieta w ciąży skazana jest tylko na dresy? A może tak maxi sukienka?

http://wswoimstylu.blogspot.com/2015/06/czy-kobieta-w-ciazy-skazana-jest-tylko.html#more

Długo mnie tu nie było... długo nie pisałam i chyba właśnie nadszedł czas by trochę nadrobić swoje zaległości. Nie wiem na ile to będzie możliwe w moim obecnym stanie gdyż spodziewam się Dzidziusia i pochłonięta jestem teraz wszystkim, co z tym związane a także związane z moją nową rolą jaką będzie bycie mamą. Obiecuję jednak, że w wolnych chwilach (Oby było ich jak najwięcej!) postaram się zamieszczać choć odrobinę nowości i inspiracji :)

Zacznę od zamieszczania postów, w których pokażę Wam, że kobieta w ciąży nie jest skazana tylko na dresy i szerokie tuniki. Wręcz przeciwnie! Kobieta w ciąży może być równie atrakcyjna i jeszcze piękniejsza od tych wszystkich chuderlaczków na ulicy i wybiegu bo przecież nosi w sobie Małego Człowieczka :) Wystarczy, że "worek" zastąpi dopasowaną do swojego ciała sukienką i dorzuci kilka efektownych dodatków. Przykładem może być moja pierwsza stylizacja dla "ciężarówek" z maxi sukienką w roli głównej. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

Oprócz tego, mam też wiadomość dla tych z Was, które ciężarówkami nie są ;) W swoim "laptopowym pudełku" przechowuję jeszcze trochę zdjęć ze stylizacjami, których do tej pory nie widziałyście, a które być może staną się dla Was inspiracją. Zatem informuję, że na blogu oprócz ciążowych stylizacji mogą się pojawiać moje zdjęcia jeszcze sprzed ciąży.  


 

3 komentarze :

  1. Ale Cie rozdelo na twarzy...Masakra :(

    OdpowiedzUsuń
  2. nieprawda! piękna przyszła mama ! *.*

    OdpowiedzUsuń
  3. Ładnie Ci w tej czerni :) śmieszne jest to, że z przodu z daleka nawet brzuszka nie widać a od boku jest pięknie podkreślony :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...