W Swojej Szafie

W tym miejscu, W Swojej Szafie, stworzę galerię zdjęć z przeglądów szafy różnych kobiet o różnych typach urody i różnych sylwetkach. Co właściwie oznacza przegląd szafy? Spotkam się z tą z Was, która będzie chciała pokazać mi swoją szafę i przy mojej pomocy coś w niej zmienić, coś wyrzucić.
W zależności od potrzeb, do pracy, do szkoły, na randkę, czy do biura, stworzę nowe zestawy ze starych, dobrze znanych ubrań. Spiszę listę brakujących rzeczy do kupienia, tak by przy kolejnych zakupach nie okazało się, że znowu kupiłaś kolejną parę takich samych spodni ;) Oprócz porządku w szafie, liczę na dobrą zabawę :)

2 komentarze :

 1. Serdecznie polecam spotkanie z Mariettą w ramach przeglądu szafy i asysty przy zakupach.

  Marietta przejrzała moją szafę, wyrzuciła z niej to co nie pasuje do mojej sylwetki lub typu urody oraz to z czym od dawna nie mogłam się rozstać. Pozostałe rzeczy połączyła w fajne zestawy, w zgodzie z moim charakterem, upodobaniami, potrzebami, zawodem i przede wszystkim kolorystycznym typem urody i figurą.

  Dodatkowo zrobiłyśmy zdjęcia tych zestawów, które są nieocenioną pomocą w porannym: co mam dziś na siebie włożyć ? Podpowiedziała mi też, czym na przyszłość mam się kierować przy samodzielnym wyborze strojów, kolorów i fasonów ubrań.


  Polecam również wybrać się z Mariettą na zakupy ! Oprócz miło spędzonego czasu, Marietta poleciła mi rzeczy, które będą pasowały do mojej garderoby, przy okazji podpowiadając co i z czym mogę połączyć. To co cenię sobie w tych zakupach najbardziej, to to, że zwróciła mi uwagę na ubrania, na które sama nigdy bym nie spojrzała, a przymierzając je okazały się strzałem w dziesiątkę.

  Jednym słowem, jeśli tak jak ja masz pełną szafę, a nie masz się w co ubrać – polecam konsultację z Mariettą. Ja jestem zadowolona – pewnie i Ty będziesz :)

  30tka z Warszawy

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci bardzo tajemnicza 30tko z Warszawy :) Ja również miło spędziłam z Tobą czas :) I dziękuję za nowe doświadczenie, jakże uczące!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...