31 grudnia 2014

Blichtr! czyli propozycje na sylwestrową noc

W natłoku różnych spraw i świątecznej przerwy (która była dla mnie przede wszystkim przerwą od wszelkich zajęć związanych z blogiem i stylizacją) spieszę Wam z pomocą w dobraniu kreacji na dzisiejszą sylwestrową noc. Może jest wśród Was jeszcze ktoś, kto nie wie co na siebie włożyć.


Oczywiście mała czarna lub mała granatowa będzie adekwatna na Sylwestra. Może to być mała czarna z koronki, z żorżety, z dopasowanej do ciała bawełny w połączeniu z lycrą lub trapezowa w stylu lat '60 (w stylu angielskiej modelki Twiggy). I przede wszystkim może to być mała czarna ze skóry, jakich w tej chwili w sklepach jest wiele!


 

Waszą małą czarną (małą granatową) uzupełnijcie dodatkami. Skoro jest to jeden dzień w roku w którym możecie błyszczeć - zaszalejcie i włóżcie do niej coś złocistego lub srebrnego. Niech to będzie blichtr najwyższej klasy! :) Pamiętajcie o dopasowaniu koloru złota lub srebra do waszego typu urody. W ramach przypomnienia - ciepłe typy urody będą doskonale wyglądały w złocie, natomiast zimne typy kolorystyczne mogą szaleć ze srebrem ;)  Złoto i srebro może przejawiać się w Waszych stylizacjach na wiele sposobów. Mogą to być błyszczące rajstopy, przepełnione brokatem jak np. te firmy Gatta.Mogą to być buty i torebka ze złotymi akcentami (patrz moja zeszłoroczna stylizacja na wigilię i poniższe zdjęcia)...
... lub po prostu złote lub srebrne dodatki typu naszyjniki, kolie, zegarki, bransoletki. Z pewnością te ostatnie znajdują się w Waszej szafie i nawet szykując stylizację na ostatnią chwilę, wierzę że będziecie wyglądały pięknie i z klasą :) Na koniec nie zapomnijcie o jednym ważnym dodatku - kolor Waszych ust! Podkreślcie je kolorem czerwonym, ubierzcie jeszcze tylko uśmiech i bawcie się dobrze przez całą noc! Szczęśliwego Nowego Roku!!!

A tutaj znajdziecie moje ubiegłoroczne sylwestrowe propozycje.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...