06 marca 2013

Jesień - ciepły typ kolorystyczny urody


Za oknem już prawie wiosna, a ja na swoim blogu przedstawiam Wam Panią Jesień :)
 

Z jakimi kolorami kojarzy Wam się jesień? Jakie macie skojarzenia, gdy myślicie o tej porze roku? Czy jesień kojarzy Wam się z czerwonymi, pożółkłymi i wreszcie brązowymi liśćmi? Zgniłą trawą? Jeśli tak, to już znacie odpowiedź na pytanie, w jakich kolorach Pani Jesień wygląda najlepiej :)


Do palety kolorów jesiennego typu urody, możecie jeszcze doliczyć:
 • złoty, miedziany
 • kolor cegły, rdzy, intensywny pomarańczowy
 • czerwony i jego prawie wszystkie odcienie (oczywiście te ciepłe)
 • morelowy
 • śliwkowy
 • ciemny zielony, oliwkowy
 • turkus

Pamiętajcie, kolory, które dominują w przyrodzie o tej porze roku - a więc ciepłe, złociste barwy - są kolorami odpowiednimi dla jesiennego typu urody. W tych kolorach Pani Jesień wygląda najkorzystniej :) Tak jak Pani Lato najlepiej prezentuje się w matowych, spranych kolorach ;)

Po czym poznać, że jesteś Panią Jesień?

Przede wszystkim Twoje włosy mają rudawy odcień. Mogą być kasztanowe, miedziane, a nawet średnio-brązowe lub ciemny blond, jednak zawsze z rudym połyskiem. Twoja skóra jest złocista. Mogą występować piegi (o bursztynowym lub jasno brązowym zabarwieniu), ale nie zawsze. Twoje oczy są wyraziste, najczęściej koloru brązowego, stalowego, niebiesko zielonego, oliwkowego, a Twoje usta koralowe (bardzo naturalne) lub intensywnie czerwone.

  Poniżej przedstawiam Wam Panią Jesień. Zdjęcia są zapowiedzią tego, co niebawem zobaczycie na moim blogu :) Zapraszam do odwiedzania!


  make up - Małgorzata Brzozowska

  2 komentarze :

  1. Bardzo ciekawa stronka,dzięki,właśnie jestem jesienią i milo ja taka widzieć,

   OdpowiedzUsuń

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...